Полірування для будь-яких автомобілів
- Відновимо блиск
- Приберемо павутинки від мийок
- Видалимо 98% подряпин
- Захистимо кузов вашого авто
Наші фахівці порекомендують вам оптимальний тип полірування, який підійде для вашого автомобіля і ваших цілей. Запишіться зараз і отримайте захисне покриття подарунок
ПРЕМІУМ АВТОМИЙКА ROUTE 66
Професійне полірування кузова автомобіля будь-якої складності
"
"
Помітили, що ваша машина вже не так блищить? Хочеться, щоб кузов і далі радував дзеркальною чистотою, а колір був яскравим і насиченим? Полірування авто дозволяє домогтися такого ефекту. Ви будете в захваті від свого автомобіля!
ПОЛІРОВКА
ПОЛІРОВКА ВИРІШУЄ!
Ви більше не побачите обридлі подряпини, які не дійшли до фарби, але муляють око
Видаляємо 98% подряпин
Прибираємо помутніння
Кузов весь вкрився "павутинками", рисками і більше не сяє? Ми повернемо йому колишній блиск.
Вернемо колір
Полірування дає змогу повернути рідний колір вашого автомобіля і зробити його максимально яскравим і насиченим
Усуваємо плями
Складні плями не будуть вас дратувати - захистивши лак після полірування, вони будуть видалятися простою мийкою
У детейлінг-центрі Route 66 ви самі обговорюєте з майстром які недоліки по кузову вас хвилюють і якого ефекту ви хочете досягти. Ставите свої питання і отримуєте максимально чіткі професійні відповіді. Разом з майстром проходите кожну подряпину і з'ясовуєте, чи вдасться її прибрати. Після виконання робіт особисто приймаєте автомобіль, тому що наші майстри несуть відповідальність за свою роботу.
"
"
ВІДМІННОСТІ
Чим відрізняються наші види полірування
Застосовується для видалення насамперед глибоких подряпин. Разом з ними усуваються і всі інші недоліки ЛФП.

Після мийки кузов попередньо готується до полірування. Оклеюються непідконтрольні частини, покриття скрабується полірувальною глиною, знежирюється антисиліконом. Подряпини оголюються і очищаються для полірування.

Наступний етап, основний - це полірування всіх великих подряпин найбільш абразивною полірувальною пастою. Він займає не менше 8 годин. Великі подряпини нівелюються - тепер покриття потребує більш м'якого полірування.

Далі для видалення дрібних подряпин кузов полірується ще в два етапи - середнім і фінішним абразивом. Це дає змогу видалити всі павутинки, мікрориски та інші дрібні видимі пошкодження. Так ми доводимо дзеркальний кузов до ідеалу і досягаємо насиченого кольору і блиску, що переливається під будь-яким освітленням і кутом зору.

Коли використовується:
Тип 1 Глибоке абразивне полірування
Тип 2 Стандартне сезонне полірування
Дозволяє повернути блиск, колір і глибину лакофарбового покриття з дрібними пошкодженнями.

Підготовка така сама як і під час глибокого полірування. Але в цьому випадку нам не потрібна обробка пастою з великим абразивом, адже немає безлічі глибоких подряпин.

Тому ми одразу переходимо до полірування середньою пастою. Такий процес триває 4-5 годин. Але в результаті прибираються всі дрібні недоліки ЛФП: "павутинка" внаслідок регулярних автомийок, "матові" плями там, де ви щось намагалися відтерти та дрібні подряпини. Вирівнюємо стан всього кузова до одного стану і повертаємо "заводський" глянець.

Коли використовується:

Це безабразивне одноступеневе полірування, яке ми жартома називаємо "мрія перекупника". Це найшвидший і найщадніший варіант полірування. Підходить для автомобілів, які не мають особливих дефектів ЛФП. Якщо є подряпини - вони залишаться, але кузов покриється легким глянцем.

Б'юті-полірування виконується спеціальною пастою "all-in-one", яка одночасно і полірує, і утворює захисне покриття. Такий метод максимально знижує час і вартість проведення робіт. Але потрібно розуміти, що ефект протримається не довго, до 3 місяців.

Б'юті-полірування дає змогу оперативно домогтися свіжого зовнішнього вигляду кузова і підходить власникам, яким хочеться швидкого WOW-ефекту від своєї машини.
Тип 3 Б'юті-полірування
ВАЖЛИВО!
"
"
Перед будь-яким поліруванням кузов ретельно очистити. Фахівці нашого детейлінг-центру роблять це завжди і це входить у вартість. Якщо залишити кузов без захисту, авто незабаром знову зіпсується, але ми подумали про Вас і врахували це в пропозиціях нижче
ПОСЛУГИ
ВАРТІСТЬ
ПРАЙС
Ціна залежить від класу автомобіля. Ми розділили машини на 4 класи, щоб ви відразу могли дізнатися вартість полірування для конкретної моделі. Якщо не хочете гортати списки, дайте відповідь на Х запитань і отримаєте на пошту або в SMS вартість полірування конкретно для вашого автомобіля
ВАРТІСТЬ ПОЛІРУВАННЯ КОНКРЕТНО ДЛЯ ВАШОГО АВТО
* натисніть на потрібний клас, щоб перевірити свій автомобіль
ЧОМУ МИ
ЧОМУ ВАМ ВАРТО ПРИЇХАТИ ДО НАС
04
Комфортна зона для роботи або відпочинку з Xbox +
Система лояльності та кешбек 5%
Також для вас
* Наші клієнти завжди задоволені результатом - переконайтеся самі нижче
Використовуємо професійну
хімію та обладнання
02
Наші майстри регулярно полірують автомобілі та підвищують свій рівень на семінарах і на практиці.
Наші співробітники регулярно проходять навчання
03
Нас не потрібно шукати в гаражах, промзонах, або на території заводу. Нас добре видно з Окружної - ви не пропустите.
01
Понад два десятки професійних паст і десяток машинок із різними полірувальними кругами - ми оснащені так, щоб ви отримали якісний результат.
Зручне розташування
поруч з Окружною дорогою
ВІДГУКИ ТА ЗРАЗКИ
ВІДГУКИ ТА ЗРАЗКИ РОБІТ
Photo by Jacob
Photo by Leio
Photo by Jacob
Photo by Marion
Photo by Jacob
Photo by Shifaaz
Photo by Mike
Photo by Jason
Photo by Sven
Photo by Ed
Photo by Hal
Сумніваєтеся, що кузов вашої машини можна відполірувати?
Або не впевнені в результаті? Просто подивіться відгуки про нашу роботу і приїжджайте, щоб змусити ваш автомобіль знову блищати
При замовленні глибокого полірування зараз - ви додатково отримуєте покриття "антидощ" у подарунок!
Made on
Tilda